بازگشت شهریه  یک سال قبل

بازگشت بخشی از شهریه مدارس غیردولتی

 

بنا به گفته عضو کمیسیون آموزش مجلس ،‌مهدی روشنفکر: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس و جایگزینی آموزش آنلاین هزینه های مدارس غیر انتفاعی و کلاس های فوق العاده کاهش یافته و باید مبلغ دقیق شهریه محاسبه و بخشی از مبالغ اخذ شده به خانواده های دانش آموزان برگردانده شود.

به گزارش واحد خبری liveschool به نقل از برنا ؛ عضو ناظر مجلس در شورای عالی آموزش و پرورش خاطر نشان کرد با کاهش هزینه ها در سال جدید تحصیلی دلیلی برای افزایش شهریه های دانش آموزان وجود ندارد. وی در ادامه افزود در مورد کلاس های فوق برنامه و کنکور می بایست به همین صورت عمل شود.

روشنفکر در ادامه مساله نظارت کمیسیون آموزش، ‌تحقیقات و فناوری بر امور شهریه ها را بیان کرد و خاطر نشان کردعلاوه بر این که از وزارت آموزش و پرورش انتظار می رود که با طرحی دقیق میزان شهریه ها را محاسبه کند و علاوه بر آن در همین راستا با مدارسی که خودسرانه شهریه ها را افزایش بدهند برخورد کند.

نماینده استان کهکیلویه و بویر احمد در انتها عنوان کرد که تمامی تصمیمات در حوزه آموزش و پرورش و هم چنین آموزش عالی براساس بخشنامه ‌های ستاد ملی  مبارزه با کرونا اتخاذ می شوند.

موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.