معرفی اپلیکیشن LiveBook  2 سال قبل

معرفی اپلیکیشن LiveBook

با LiveBook هر کتاب یه دنیاست

 

تیم LiveBook با هدف ایجاد تحول در نظام آموزشی کشور، اقدام به توسعه اولین سامانه محتوایی مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده نموده است. اپلیکیشن LiveBook یک نرم افزار واقعیت افزوده است که شما می توانید از 10000ساعت محتوای ویدیویی، صدها هزار محتوای متنی و هزاران محتوای صوتی که روی کتابها از قبل تعریف شده استفاده کنید.

همچنین در بستر LiveBook کاربران امکان اشتراک گذاری محتوای مورد علاقه خود در زمینه های مرتبط ، تعامل با کاربران دیگر  و امتیازدهی به محتوا ها را دارند

 

LiveBook چگونه کار می کند؟

کافی است دانش آموزان دوربین موبایل خود را روی هر صفحه از کتاب درسی بگیرند، تا سامانه لایوبوک آن صفحه را به شکل هوشمند تشخیص دهد و انبوهی از محتوای طبقه بندی شده را در اختیارشان قرار دهد. علاوه بر این هر کاربر بر اساس موقعیت مکانی و امکانات محیطی خود به هر صفحه فایل اضافه کرده و به شکل برابر در تولید محتوای علمی نقش ایفا کند.

$@@$

با نرم افزار LiveBook همه فرزندان ایران زمین، به جای هزینه های زیاد برای تهیه منابع کمک آموزشی گران، تمام نیازهای آموزشی خود را از یک سامانه جامع دریافت کنند. استفاده برابر از اساتید برتر و منابع بهینه، محتوای به روز، امکان کاهش هزینه ها، کاربری آسان و امکان صرفه جویی در زمان همگی در سامانه لایوبوک در اختیار شماست.

هر صفحه از یک کتاب می تواند ویکی پدیا از مطالب مفید کاربر باشد.

کافی است نرم افزار را دانلود کنید، کتاب مورد نظر را انتخاب کرده و محتوا را دریافت کنید.

 

دانلود LiveBook

برای دانلود اپلیکیشن LiveBook روی تصویر زیر کلیک کنید.


google play

 

برنده جایزه یونسکو WSIS 2019

در اجلاس جهانی 2019 در مورد انجمن اطلاعات به میزبانی ITU و سازمان ملل متحد، LiveBook به دلیل نوآوری در نحوه استفاده دانشجویان از فن آوری برای غنی سازی کتاب های درسی، برنده جایزه یونسکو WSIS 2019 شد.


نظرات (0)


نظر شما درباره این مطلب


موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.