تاریخچه آموزش از راه دور  1399-5-9

تاریخچه آموزش از راه دور

۵ دقیقه

تاریخچه آموزش از راه دور و یا Distance learning به آغاز نیمه دوم قرن بیستم باز می گردد. آموزش از راه دور به معنای فرآیند یادگیری از مدرس به یادگیرنده،که فارغ از زمان و مکان صورت می گیرد و نیاز به امکانات الکتریکی خاصی دارد. از جمله امکانات مورد نیاز برای آموزش از راه دور می توان به پست الکترونیکی، ‌تلویزیون کابلی، ویدیو و یا هرتکنولوژی مرتبط با اینترنت مانند اتاق گفتگو، اتاق های کنفرانس ویا تابلوهای پیغام اشاره کرد. در این مقاله به تاریخچه آموزش از راه دور در ایران و جهان می پردازیم.

بیشتر بخوانید
تدریس خصوصی آنلاین  1399-5-7

چگونه تدریس خصوصی آنلاین داشته باشیم؟

۴ دقیقه

تدریس خصوصی به دلیل تمرکز استاد روی سطح دانش، نیازها و نقاط قوت دانش آموز همیشه جایگاه مهمی در آموزش گروه زیادی از دانش پژوهان داشته. از سوی دیگر تعامل بین دانش پژوه و مدرس در یک کلاس و حل مشترک تمارین باعث نوعی از همراهی در مسیر پیشرفت وی محسوب می شود. با شیوع کرونا تدریس خصوصی آنلاین تعریف جدیدی پیدا کرده و این تغییر محاسن بزرگی چون عدم تاثیر محدودیت های جغرافیای بر روند آموزش و حل دغدغه سلامت و امنیت را میسر کرده است. در ادامه این مقاله به بررسی، آموزش روش های برگزاری آنلاین و پاسخ به مهمترین مشکلات شما می پردازیم. با ما همراه شوید...

بیشتر بخوانید
تقلب در آزمون آنلاین  1399-5-2

چگونه در آزمون آنلاین تقلب کنیم؟

۴ دقیقه

این روزها با تشکیل کلاس های آنلاین برگزاری آزمون های آنلاین بیشتراز قبل دیده می شود و همین امر منجر به ایجاد حواشی جدیدی در برگزاری این آزمون ها شده است. واژه هایی که در حوزه آزمون آنلاین به کار می روند و مفاهیم جدیدی را بازگو می کنند. استخدام همیار متقلب و یا روش های مختلف تقلب در آزمون آنلاین حس کنجکاوی هر شنونده ای را بر می انگیزد. اما به واقع روش های تقلب در آزمون آنلاین چیست ؟

بیشتر بخوانید

موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.