آموزش ترکیبی  1399-6-4

آموزش ترکیبی

۴ دقیقه

اگر با آموزش مجازی آشنایی داشته باشید بی شک نام « آموزش ترکیبی » و یا ( blended training) را شنیده اید . مخصوصا این روزها که بحران کرونا همگان را به استفاده از خدمات آنلاین سوق داده است. همان طور که از نام آموزش ترکیبی بر می آید تلفیقی از آموزش آنلاین و آموزش حضوری می باشد که به طور قابل توجهی راندمان آموزش و یادگیری را افزایش می دهد. برای آشنایی بیشتر با این روش آموزشی و همین طور کارایی ها و مزایای آن با liveschool همراه بشوید.

بیشتر بخوانید
مزیت کلاس آنلاین  1399-5-30

۹ مزیت آموزش آنلاین

۴ دقیقه

امروزه کمتر کسی است که برای انجام کارهای خود از خدمات آنلاین و اینترنتی استفاده نکند. گستره این خدمات از فعالیت های ساده روزمره تا کارهای پیچیده تعریف شده . آموزش آنلاین هم از آن دسته خدماتی است که هرروز بر میزان طرفداران آن افزوده می شود و محبوبیت قابل توجهی یافته است . در این مقاله می خواهیم به بررسی مزایای آموزش آنلاین بپردازیم، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید
مدارس برتر و خلاق دنیا  1399-5-17

۱۰ مدرسه برتر و خلاق دنیا ( قسمت اول )

۴ دقیقه

وقتی صحبت از نظام آموزشی نوین در مدارس برتر جهان می شود یک خصیصه مشترک در همه آنها به چشم می خورد و آن هم چیزی نیست بجز خلاقیت. در تمامی کودکان از بدو تولد قوه تخیل و خلاقیت وجود دارد ولی گاهی با روش های آموزشی نادرست، این توانایی در آنها از بین می رود. این در حالی است که درمواجه با مسايل و چالش هایی که در طول زندگی شخصی و اجتماعی آینده خود با آن ها روبرو هستند تنها ذهن های خلاق، به موفقیت می رسند. در مدارس برتر و خلاق دنیا از روش های جالب و متفاوتی استفاده می شود که در ادامه این مقاله به بررسی آنها می پردازیم. برای آشنایی با روش های جذاب و خلاق این مدارس با Live school همراه باشید.

بیشتر بخوانید

موفقیت پرداخت

سفارش شما با موفقیت انجام شد! می توانید هرگونه سؤالی دارید مستقیما از صاحب فروشگاه بپرسید. از خرید شما متشکریم

ادامه گشت وگذار

سفارش شما در حال پردازش است

برای شما یک ایمیل حاوی اطلاعات کاملی درباره رزروتان ارسال کرده ایم.